Vita Active

Vitamíny jsou nezbytné pro správné fungování našeho organismu. Když chybí, tělo strádá. I když jíme a žijeme vyváženě, ne vždy dokáže naše tělo vstřebat látky z potravy nezbytné pro svůj pohodový chod. Zlobí nás pak imunitní systém, zažívání i nervová soustava. Jak z toho ven?

Zdravá strava – půl zdraví

Vyvážený životní styl člověku prospívá. Vyrovnává zátěže způsobené hektickou dobou, znečištěním měst i nevyváženým jídelníčkem. Někdy je složité zastavit se a změnit jej, proto je dobré začít na něm pracovat alespoň postupně. Pro všechny, kteří chtějí žít naplno a mít ze sebe dobrý pocit, představujeme LR Vita Active, který působí jako vitamínová zásobárna. Obsahuje 21 druhů ovocných a zeleninových koncentrátů z chutného ovoce (višně, bezinky, švestky, ostružiny, meruněk, šípků, citrónů…) i zeleniny (rajčat, karotky) a celých 100 % denní dávky různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselina listová), B12 a D. Pojďme se na jejich vliv na naše zdraví podívat!

Krásná pleť a celková rovnováha

Vitamíny skupiny B jsou klíčové pro pěkný vzhled naší pleti. Podporují například správnou funkci mazových žláz, což ocení majitelky mastnější pletí. Také snižují výskyt pigmentových skvrn a sjednocují tón pleti, která je pak krásná. Vaše pokožka tak dostane skutečně vše, co je pro její prospívání potřeba. Vitamín B5 je klíčový pro správný metabolismus tuků, sacharidů a bílkovin. B12 pomáhá nastolit hormonální rovnováhu těla, B7 přispívá k regeneraci.  

Při péči o vyváženou pokožku nesmíme zapomenout ani na tzv. Éčko. To se nejčastěji nachází v superpotravinách, jako jsou mořské plody, semínka nebo tofu. Vitamín E chrání před negativním vlivem slunečního záření, proto v létě je jej zvýšená potřeba. Zlepšuje stav pokožky a přináší jí jemnost i větší pevnost. Jeho dalším přínosem je zmírnění viditelnosti kruhů pod očima, které také dokážou potrápit a jichž se jinak těžko zbavuje. Také odstraňuje toxiny.

Vitamín D pomáhá pokožku hydratovat a potlačuje proliferaci buněk v mazových žlázách. Díky tomu brání jejich zvětšování a snižuje produkci kožního mazu. A právě krásná pleť je ukazatelem komplexního zdraví člověka, proto začněte LR Vita Active používat a uvidíte, co to s Vámi udělá.

Použitá literatura:

  • LR Lexikon, rok 2022
  • Státní zdravotnícký ústav