Je to na nás

Baví vás vaše práce?
Co děláte proto, abyste se jí mohli věnovat naplno?

Jistě se mnou souhlasíte, když řeknu, že všichni chceme být zdraví, cítit se mladě, být plný energie. Dnes to tak možná je!  Ale zítra? Zítra to může být úplně jinak!

Žijeme v hektické době, šéf či manželka po nás chtějí stále vyšší a vyšší výkony, málo se hýbeme, většinu dne prosedíme v autě, za počítačem či na poradách, málo spíme, špatně jíme.

V podzimním a zimním období se u nás objevují často rýmy, chřipky, angíny, různé virósy.
Chodíte s tím k lékaři nebo navštívíte lékárnu a zainvestuje 500–600Kč do řešení příznaků nemoci?
Kolikrát se vám to za rok stane?  3x nebo vícekrát?

Jak to řešíte?

Řešíte to dovolenou, náhradním volnem nebo přecházením, protože se cítíte nepostradatelní a přece na „rýmečku“ nebudete plýtvat dovolenou, že?!
Jenže takové přecházení vede k tomu, že se choroba hojí jizvami na srdci a pak se nemůžeme divit, že celkem mladý a poměrně zdravý člověk má infarkt.

Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. “Miloval“ jsem svou práci natolik, že jsem zcela přehlížel signalizující kontrolky svého těla tak, že mi žena musela zavolat záchranku a já skončil na JIPce. 
Mimochodem podle Českého statistického úřadu u nás ročně zemře na nemoc srdce cca 4 000 lidí, což je nejvíce na světě. Alespoň v něčem jsme první.

Rozdíl mezi východním a západním přístupem

Nedávno nás oslovil článek v jednom magazínu, ve kterém východní lékaři psali, že my  Češi se staráme o své zdraví 3 dny před smrtí, kdež to oni 3 roky před tím, než nemoc vůbec vznikne
Proto se vyplatí investovat do prevence. Potraviny ztrácejí nutriční hodnotu, ovoce a zelenina neobsahují tolik vitamínů jako před 20-30 lety, proto nutně potřebujeme potravinové doplňky zařadit do svého jídelníčku!

Např.: Aloe Vera, znáte Aloe Vera, že?! Ta dokáže odhlenit a pročistit organismus, colostrum si dokáže poradit s vetřelci, jako jsou viry a bakterie. Probiotikum podporuje střevní mikroflóru. Jistě víte, že právě ve střevech se tvoří 70 % imunity.

Úspěch u žen

Kdo chce úspěch u žen mít, ten musí colostrum pít, 
2-3 lžíce denně jen to mlaskne, svaly rostou, břicho splaskne, 
nejen imunita se ti zvedne, večer, ráno i v poledne. 
Dáš – li k tomu ještě AloeReishi, bude z tebe Playboy zdejší.

Přátelé, nevěřte mi ani slovo, vyzkoušejte to!
Je to na nás jako v matrixu, co si vybereme, zda prevence nebo … ?

Prevence je nejlepší lék, který máme ve svých rukou.

Přátelé, většinou si přejeme hlavně to zdraví. Je to sice milé, ale ještě lepší je zdraví darovat. 
Pokud nevíte jak, klidně nám napište nebo zavolejte.

Hezký den a hodně zdraví vám přeje

Marta a Jiří Maliňákovi, Vaši průvodci zdravím a krásou