Cistus Incanus – aromaticky vonící, divoce rostoucí růže, vyrůstající až do výšky jednoho metru.
Rostlina se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolu, což ji činí velmi cennou pro lidský organizmus. Nejvíce prozkoumaný je antioxidační účinek těchto rostlinných látek, které neutralizují volné radikály a tím posilují imunitu člověka. Neboť nejlepší obrana proti všemožným nemocem je dobře fungující imunitní systém.

Nejnovější výzkum této rostliny přinesl překvapující výsledky.
Buňky, které byly v laboratoři zamlženy extraktem z této rostliny projevily vyšší rezistenci vůči virům než buňky, které tímto extraktem ošetřeny nebyly. Tento výzkum provedly Centrum pro molekulární virologii univerzity v Muensteru a renomovaný Friedrich-Loefler-Institut a došly ke stejným výsledkům.

Z prohlášení vědců: Vysoký obsah polyfenolu je zodpovědný za účinnost extraktu z této ve středomoří rostoucí rostliny. Tento extrakt zajišťuje chemicko-fyzikální obranu, která má pro viry omezující efekt.
Nebo jednoduše vyjádřeno:
polyfenoly znemožňují účinné pronikání viru do buňky.

Vědci se domnívají, že optimální kombinace ze zvlášť účinných přírodních substancí tohoto aromatického extraktu podstatným způsobem snižuje infekční potenciál i vysoce agresivních virů.

Další účinky:

  • Zbavuje lidský organizmus jedovatých látek.
  • Zvyšuje obranyschopnost organismu.
  • Antioxidační účinky – účinná obrana proti volným radikálům.
  • Působí proti virům,bakteriím a plísním.
  • Máte problémy s opary? Začněte užívat Cistus Incanus.
    Osvědčený bojovník s tímto infekčním onemocněním. 
  • Působí protizánětlivně a desinfekčně.
  • Může zmírnit projevy migren, chudokrevnosti, poruchy krevního oběhu. Blahodárný účinek má při pooperační rekonvalescenci, kdy je člověk zesláblý a plný medikamentů.