Zralá pleť aneb jak o ni skutečně pečovat efektivně

Čtyřicítka je věk, který probouzí v mnoha ženách úlek. Bojí se, že jejich pleť bude povadlá a přibude jim mnoho vrásek. Nemusí to tak však být, pokud se o sebe dobře staráte. Pokud kondici své pleti neponecháte náhodě, bude váš věk pouhým údajem v občance. A to zní více než příjemně, co říkáte?

Bez skalpelu, prosím!


Stárnutí je přirozený proces a lze jej zvládnout s grácií a vkusem – to je naším cílem. Než se do toho pustíme, pojďme si říct, co je pro pleť v tomto období života typické. Prvně, ve věku 40+ se projeví každý přešlap, kterého jste se na své pleti až doposud dopustila. Může za to úbytek kolagenu a elastinu daný přiblížením se menopauzy. Pokud již nějakou tu vrásku máte, hrozí, že se viditelněji prohloubí. Kůže začíná být sušší a skoro papírově tenká a křehká. Proměňuje se také její podtón, který je našedivělý. Některé zralé ženy může v tomto věku trápit i náhlá přecitlivělost na sluneční světlo a první tzv. stařecké skvrny. Není to zrovna radostný výčet, ale na každý problém existuje řešení. A na řešení pro zralou pleť se právě nyní podíváme.

Zastavit čas?


Naší tajnou zbraní je LR ZEITGARD Beauty Diamonds Anti-Age série. Nabízí ucelenou péči pro zralou pleť od A do Z. Najdete zde denní i noční krém, oční krém pro citlivé oční okolí, intenzivní krém coby první pomoc, když už běžné ošetření nepomáhá, a pleťovou vodu, která vaši pleť osvěží a hydratuje. Co nabízejí jednotlivé produkty? Vsadili jsme na jednoduchost a osvědčené látky, na péči, která funguje. Všechny obsahují unikátní kombinaci účinných látek (rozebereme je níže) a také složky na bázi diamantů, které zpomalují proces stárnutí pokožky.

LR ZEITGARD Beauty Diamonds v sobě mají aktivní složku dermaxylu. Ten účinně obnovuje přirozené ochranné funkce pokožky. Obsahuje kombinaci ceramidů 2 a neurotransmiterů neboli látek hrající zásadní roli během celkové regenerace kůže. K vyhlazení pokožky přispívá lipidový komplex lipodermol, jenž zahrnuje esenciální mastné kyseliny, fosfolipidy a vitamín A. K tomu, aby vaše pleť byla hydratována po celý den, dopomůže Moist 24TM, což je extrakt z kořene trávy jménem lalang válcovitý, rostoucí v drsné Asii a proměnlivé Austrálii. K celkově ucelené a pevnější textuře pleti vám pomůže mikrokolagen MatrixylTM. Ten také redukuje jemné vrásky a pleť hydratuje. Pleť tak dostane díky jednotlivým produktům skutečně vše, co potřebuje.

Tip

Co ve třiceti zmůže krém, na to v období 40+ pomůže pleťový olej. Málokdo to řekne nahlas, ale právě olejíčky jsou v péči o náročnou pleť v tomto věku jednoduše must-have. Vyzkoušejte LR ZEITGARD Beauty Diamonds Anti-Age Pleťový olej z 6 olejíčků přírodního původu a změnu přímo uvidíte.