Aktuality

Akce 09/2022

Září – lidová pranostika říká: „Září jezdí na strakaté kobyle.
Začal nový školní rok, kalendářní léto pomalu končí a začíná barevný podzim. Dny se krátí, večery už bývají chladnější. Pochutnáváme si na plodech matky země a posilujeme imunitu, abychom se ve zdraví připravili na podzim a zimu. Jinak řečeno, abychom byli zdravější a odolnější vůči virům. Více se dozvíte zde.

Podpořte svůj imunitní systém, který i nejlépe dokáže poradit s viry či bakteriemi. Výbornými pomocníky jsou COLOSTRUM, ALOE VERA či REISHI.

A co jsme pro vás na září připravili? Pojďme se na to podívat.

Všechno akční zboží je k vidění na www.lr-czech.com/akce

Celý sortiment na www.lr-czech.com/. Katalog si prohlédněte zde.

Kontaktujte nás zde dříve, než bude vaše oblíbené zboží vyprodáno !!! 

NOVINKY:

  1. Specialista pro udržení dobrého zdraví – LR pro nás namíchala jedinečný koktejl účinných látek. K listům aloe vera přidala med a kopřivový extrakt a získala tak vybranou kombinaci pro podporu zdraví a celkového dobrého pocitu.
    Pan MUDr. Milan Čarvaš uvádí, že AV sivera je vhodná při chronických problémech s močovými cestami či osteoporóze. Více se dozvíte zde.
  2. Proč používat opalovací krémy? Informace najdete zde.
  3. Proč pít ALOE VERA se dozvíte zde.
  4. Máme se bát virů (např. koronaviru)? Více se dozvíte zde.
  5. Mrkněte i na naše novinky (stačí kliknout na odkaz).
  6. Doprodej se zajímavými cenami najdete na https://www.lr-czech.com/doprodej

Do konce srpna 2022 máte možnost získat následující produkty za zvýhodněnou cenu:

Aloe Vera Sivera – cenný kopřivový extrakt kombinovaný s 90 % gelem z Aloe Vera a 7 % květového medu – to je Aloe Vera Drinking gel Sivera. Skutečný specialista. Více se dozvíte zde.

Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus pro posílení imunitního systému, jeho aktivaci a stimulaci díky unikátní kombinaci aktivních složek. Obsahuje navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen. Neobsahuje umělá barviva a aloin.

Mind Master Formula Red i Green – kdo chce žít aktivně a intenzivně, měl by tělo optimálně zásobovat živinami. Mind Master tyto speciální mikroživiny obsahuje ve vyváženém množství, čímž posiluje organismus
a eliminuje stres. A kdy ho vyzkoušíte vy? Informace jsou zde.

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir – Revoluční LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir splní všech 5 přání najednou: mladistvý vzhled, bezvadná pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Pomocí jedné dávky denně aktivuje v těle jedinečný dvojitý komplex procesů působících do hloubky pro krásu
a preventivní ochranu před hlavními příčinami stárnutí – pro mladistvou krásu od hlavy až k patě v každém věku.

Aloe Vera Acai – novinka z pera LR Trojnásobná ochrana pro vaše tělo.

ALOE VERA mycí emulze – jemná mycí emulze bez obsahu mýdla. Lze používat na mytí rukou i celého těla. Dodává hydrataci. Obsahuje mandlový extrakt a 38 % Aloe Vera. 

LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle – účinná kombinace červeného jetele, vápníku a vitamínu D se postará o maximální podporu nejen v období klimakteria.  

ALOE VERA CESTOVNÍ BOX – máte doma tuto úžasnou přírodní lékárničku na cesty? Tento box by totiž neměl chybět v žádné domácnosti.
Obsahuje Aloe Vera Koncentrát, Vera Spray „první pomoci“ v kapesní 150ml lahvičce,  Aloe Vera Opalovací krém SPF 30.

Aloe Vera Ošetřující Série pro muže – skvělá série na holení a po holení pro nejen pro muže. Obsahuje Aloe Vera Pěna či Gel na Holení , Aloe Vera Balzám po Holení , Aloe Vera Antistresový Krém

LR Classics Série – zaplaťte 1 a získejte s 50% slevou!
Objednejte si jeden Eau de Parfum a my vám k němu přidáme druhou vůni LR Classics s 50% slevou! Máte možnost volně kombinovat dámské a pánské vůně.

AV opalovací krémy – berte vážně doporučení kožních lékařů před nežádoucími účinky slunce. Ušetříte si hodně starostí. Nadměrné slunění totiž pokožku nevratně poškozuje, způsobuje ji předčasné stárnutí, tvorbu vrásek a může způsobit i rakovinu. A na to stačí i jedno spálení v dětství. Kůže má totiž paměť. Více se  dočtete  zde.

Nepřehlédněte sekci DOPRODEJ. Více na https://www.lr-czech.com/doprodej.
Novinky tohoto měsíce najdete na https://www.lr-czech.com/novinky

Všechno akční zboží je k vidění na www.lr-czech.com/akce

Celý sortiment na www.lr-czech.com/. Katalog si prohlédněte zde.

Kontaktujte nás zde dříve, než bude vaše oblíbené zboží vyprodáno !!!