Opotřebované klouby

Příčina:

Příčinou mnoha kloubních onemocnění (jako např. artróza) je degenerativní proces uvnitř kloubu. Spouštěcím mechanismem může být jak proces stárnutí (degenerativní kloubní onemocnění), tak i různá poranění. K dlouhodobému zatěžování kloubů vede také vysoká tělesná hmotnost – i ta může vyvolat artrózu. Základním problémem je při onemocnění artrózou trvalá degenerace chrupavky, která nevyhnutelně vede ke stálé bolesti kloubů. Tuto bolest bylo možné dosud eliminovat pouze kontinuálním podáváním tišících léků či operativní cestou.

Prevence:

Nejlepší léčbou je vždy prevence. Vědecké studie prokázaly, že pravidelné užívání hydrolyzátu kolagenu dokáže kloubní chrupavku zregenerovat. Tato látka působí proti příčinám mnoha kloubních potíží, v některých případech jim dokonce dokáže zcela zabránit. Hydrolyzát kolagenu tak, na rozdíl od ostatních preparátů, které léčí pouze symptomy, léčí příčinu a působí výrazně trvaleji. 

Kolagen:

Kolagen je strukturní protein (bílkovina), který se hojně vyskytuje ve vazivové tkáni, nejčastěji ve šlachách, vazech a kloubních chrupavkách. Kolagen považujeme za nejdůležitější základní kámen vazivové tkáně. (k níž patří rovněž kloubní chrupavka!). Díky svému speciálnímu složení dodává kolagen nezbytnou pevnost a vysokou stabilitu kloubním chrupavkám, kostem, vazivu, kůži i  zubům.

Kolagen versus hydrolyzovaný kolagen:

Kolagen se skládá z řady aminokyselin, které zaručují jeho správný účinek. Tyto aminokyseliny ovšem tvoří příliš dlouhý molekulární řetězec. Kvůli němu se kolagen po perorálním užití nedostane až do krevního oběhu a tělo jej tak není schopno zužitkovat. Řešením je rozložení dlouhého řetězce kolagenu na menší částečky (kolagenové peptidy), které dokáže tělo zpracovat výrazně snadněji a rychleji. Proces rozložení (hydrolyzace) umožní, aby se peptidy dostaly střevní stěnou přímo do krevního oběhu a účinek kolagenu tak byl v těle stoprocentní.

Proč ALOE VERA:

Aloe Vera je vynikající nosič látek v organismu pomocí kapilár, kolagen se dostává k jednotlivým buňkám ve větším množství. A tím má větší účinnost. Je vědecky prokázáno, že efektivitu hydrolyzátu kolagenu lze ještě podpořit užíváním vitaminu C – proto je jím obohacena i Aloe Vera.

Souhrn:

  • zvyšuje pevnost chrupavek, vazů a šlach
  • je vhodný pro zpevnění vaziva po úrazech
  • zlepšuje kloubní výživu
  • pomáhá v boji proti osteoartróze a osteoporóze urychluje hojení ran
  • po zranění podporuje růst vlasů, nehtů, kůže a podobně

Udělejte to správné rozhodnutí právě teď
a užívejte si přínosu, který ALOE VERA na klouby přináší.
Kontaktujte mě nyní zde.