Pribiotic 12

aneb kvalita života začíná ve střevech

Když je trávení trápení

Potraviny ztěžující trávení na nás číhají téměř všude a zažívání s nimi bojuje den co den. Signály, které bychom měli sledovat, jsou nepravidelná stolice, zácpa, průjem, nepříjemné pocity při vyprazdňování, pocit nafouknutého břicha, ale i nepříjemný dech či pálení žáhy.  Trápí-li Vás některý z těchto problémů, měli byste zpozornět. Může to totiž znamenat, že je Vaše střevo v nepohodě. Jídlo, které je pro tělo obtížně stravitelné, může ve střevech zůstat i několik týdnů, hromadit se, zahnívat a uvolňovat do těla toxické látky. Následky této nenápadné „skládky“ uvnitř vlastního  břicha  mohou  být  drastické. Střevní  prostředí  nabírá  na toxicitě, až jeho funkce klesne na polovinu. Střeva představují 80 % lidské imunity, proto bycom měli brát tuto informaci vážně.

Nepříjemné následky špatného stravování

Právě proto, že je střevo nejdůležitějším orgánem lidské imunity, pociťujeme jeho diskomfort nejvíce na svém zdraví. 
Podléháte virózám více než kdy jindy a cítíte se věčně unavení? 
Příčina může být skutečně uvnitř vašeho břicha. Problémům lze předcházet buď střídmým stravováním nebo mnohem účelnější a cílenou péčí o střeva. K tomu výborně poslouží probiotické tablety Probiotic 12 s miliony prospěšných bakterií.  Ty osídlí celou plochu střeva a „dají se do práce“. Fungují doslova jako „uklízecí četa“.  V trávicím traktu dokáží porazit škodlivé bakterie, eliminovat toxické procesy a nastartovat přirozené a šetrné pročišťování střev.

Ukazatele jakosti

  • Množství prospěšných bakterií – čím více prospěšných bakterií probiotické tablety obsahují, tím lépe pro Vaše střeva. Probiotic  12  obsahuje 12 různých bakteriálních kmenů, což je úctyhodná 1 miliarda prospěšných bakterií. Jejich kombinace je pro lidská střeva ojedinělá a blahodárná.
  • Patentovaný postup výrobyProbiotic 12 disponují jedinečnými mikrokapslemi s unikátním patentovaným zapouzdřením, které bakterie chrání před kyselinami během jejich kritického průchodu žaludkem.
  • Obsahuje prebiotikum – nestravitelná složka stravy, která probiotiku poskytuje živiny a podporuje jeho správný růst a aktivitu. Proto je prebiotikum nedílnou součástí našeho produktu.

Mohlo by Vás zajímat

Na  cestě  do  střeva  musejí  probiotické  bakterie  projít  žaludkem. Tento průchod ale může být kritický. Žaludeční šťávy totiž obsahují kyselinu chlorovodíkovou, která dokáže probiotické bakterie znehodnotit. Nejdůležitějším ukazatelem kvality probiotik je tedy míra schopnosti přežít průchod kritickou pasáží žaludku.Studie ukázaly, že dvojité patentované mikrozapouzdření Probiotic 12 tomuto riziku zabraňuje a tableta se díky „ochrannému plášti“ dostává  do střeva neporušená. 

Doporučení

Antibiotika jsou předmětem mnoha diskusí. Jejich úkolem je vyhubit ve střevech nepřátelské bakterie, původce onemocnění. K naší smůle však antibiotika nedokáží rozlišit typ bakterií, proto společně s nepřátelskými vyhubí i ty přátelské. Imunita však může být v normě pouze v případě, že je podíl přátelských a nepřátelských bakterií ve střevě vyvážený, což se po přeléčení antibiotiky neděje. Z toho důvodu můžete po antibiotické léčbě trpět nadýmáním, zácpou, průjmem, mykózami či opary. Navraťte vašim střevům rovnováhu s Probiotic 12

Pro účinek probiotických produktů je rozhodující míra přežití bakteriíěhem kritického průchodu žaludkem do střeva. Kyselina solná, která se v žaludku nachází, může tyto bakterie znehodnotit a tím zničit jejich účinek. Probiotic12 obsahuje dvojité mikrokapsle, které chrání bakterie znatelně účinněji než mnoho jiných produktů.

A jak jste na to se střevy vy?

Krásný den a správnou funkci střev vám přeje

Jiří Maliňák, Váš průvodce zdravím a krásou

Použitá literatura:

  • MUDr. Pavel Hanzelka – Lexikon produktů LR
  • wikipedie.cz
  • wikiskripta.eu